Hakkımızda

Resim Galerisi

BİZ KİMİZ?

Acentelik sözleşmesi hükümleri gereğince aracılık yaptığı şirketlere vekaleten Hayat ve Hayat dışı sigorta branşlarında (Şirketlerin ruhsatlarına göre belirlenmiş alanlarda) faaliyette bulunmak üzere kurulan          SİPAHİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ     6762  Sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine uygun olarak 2002 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Memurluğu; 479527 No.lu Sicil ile tescil edilmiştir.

SİPAHİ SİGORTA, 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunun 23. Maddesine uygun olarak TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)nce tutulan levhaya T08610-J1EH No. ile kayıtlı olup; Tüm alt branşlar dahil olmak üzere          Oto Kaza (Trafik,kasko,zorunlu koltuk,Yeşil kart) Oto dışı Kaza, Yangın,Zorunlu deprem (dask), Nakliyat, Mühendislik, Hukuksal Koruma,Ferdi kaza,sağlık ve Tarım branşlarının tümünde poliçe ve ek belge düzenlemeye, yenileme yapmaya, şirket adına prim tahsiline, şirket alındı belgesi ve makbuz vermeye ve imzalamaya yetkili kılınmıştır.

 

SİPAHİ SİGORTA ; Uzman kadrosu ile FERHATPAŞA MAHALLESİ MESCİT SOKAK NO:17/A  34540 ÇATALCA /İSTANBUL (AKBANK KARŞISINDA) faaliyetini sürdürmektedir.

 

MİSYONUMUZ ;

SİGORTACILIKTA GÜVEN VE SÜREKLİLİĞİ ESAS ALARAK SİGORTALILARINA EN UYGUN FİYATLA TAM VE DOĞRU TEMİNATLAR SAĞLAMAK, SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASINDA HIZLI, ETKİN VE KALİTELİ HİZMET SUNMAK, DAİMA  İLKELİ, SAYGIN VE DÜRÜST OLMAKTIR.

 

VİZYONUMUZ;

SİGORTACILIKTAKİ BİLGİ, BİRİKİM VE DENEYİMİNİ, GELİŞEN TEKNOLOJİ İLE BİRLEŞTİREREK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SÜREKLİ ARTIRIP BAĞLILIK SAĞLAMAYI, SİGORTA ANLAYIŞINI VE BİLİNCİNİ GENİŞ KİTLELERE YAYARAK POTANSİYEL MÜŞTERİLERE ULAŞMAYI, GELİŞEREK BÜYÜMEYİ HEDEF ALAN EN İYİ VE EN GÜVENİLİR SİGORTA ARACISI OLMAKTIR.

SİPAHİ SİGORTA

 
İLETİŞİM FORMU


  0(532)237-0449